Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Image
he: תמונה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Position
he: מיקום
