Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: Position
hr: Pozicija
