Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Position
nl: Positie

en: Biography
nl: Levensbeschrijving

en: Publications
nl: Publicaties

en: Office Hours
nl: Kantoortijden

en: Person
nl: Persoon
