Open Academy People (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Image
et: Pilt

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Position
et: Asukoht

en: Biography
et: Biograafia
