Open Academy People (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Image
fa: تصویر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Position
fa: موقعیت

en: Biography
fa: بیوگرافی
