Open Academy People (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
