Open Academy People (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Position
mr: स्थान

en: Website
mr: संकेतस्थळ
