Open Academy People (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Position
ca: Posició

en: Website
ca: Lloc web

en: Publications
ca: Publicacions

en: Person
ca: Persona
