Open Academy People (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Website
fr: Site web

en: Biography
fr: Biographie

en: Person
fr: Personne
