Open Academy People (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Image
gl: Imaxe

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Position
gl: Posición
