Open Academy People (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Phone
pt: Telefone

en: Position
pt: Posição

en: Publications
pt: Publicações

en: Person
pt: Pessoa
