Open Academy People (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Position
vi: Vị trí

en: Office
vi: Văn phòng
