Open Academy People (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Image
da: Billede

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Position
da: Placering

en: Biography
da: Biografi
