Open Academy People (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Image
de: Bild

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Biography
de: Biographie

en: Publications
de: Veröffentlichungen

en: Office Hours
de: Öffnungszeiten

en: Office
de: Büro

en: CV
de: Lebenslauf
