Open Academy People (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Image
sk: Obrázok

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Position
sk: Pozícia

en: Website
sk: Webová lokalita
