Open Academy People (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Image
oc: Imatge

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Position
oc: Posicion

en: Website
oc: Site web
