Open Academy People (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Phone
ru: Телефон

en: Position
ru: Позиция

en: Website
ru: Вебсайт

en: Biography
ru: Биография

en: Publications
ru: Публикации

en: Person
ru: Личность
