Open Academy People (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Website
sv: Webbplats
