Open Academy People (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Person
th: บุคคล
