Open Academy People (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Image
uk: Зображення

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Phone
uk: Телефон

en: Position
uk: Позиція

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Biography
uk: Біографія

en: Publications
uk: Публікації

en: Person
uk: Особа

en: Office
uk: Службовий
