Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Image
ar: الصورة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Phone
ar: هاتف

en: Position
ar: الوضع
