Open Academy People (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Position
fi: Sijoitus
