Open Academy People (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Website
hu: Webhely

en: Biography
hu: Életrajz

en: Publications
hu: Közlemények

en: Person
hu: Személy

en: All People
hu: Mindenki
