Open Academy People (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Position
lt: Pozicija
