Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Published
da: Udgivet

en: Citation
da: Citat
