Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Published
el: Δημοσιευμένο
