Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Published
fi: Julkaistu

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Citation
fi: Sitaatti
