Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Published
gl: Publicado

en: Citation
gl: Citación
