Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Published
id: Dipublikasikan
