Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Published
jv: Dipacak
