Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
