Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်
