Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Image
os: Сурæт
