Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Image
pl: Obraz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Publication
pl: Publikacja

en: Citation
pl: Cytat
