Open Academy Publications (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது
