Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Published
bs: Objavljeno
