Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Published
hu: Közzétéve

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Citation
hu: Idézet
