Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Publication
nl: Publicatie

en: Citation
nl: Citaat
