Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Published
sk: Zverejnené
