Open Academy Publications (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Published
sv: Publicerad

en: Citation
sv: Citat
