Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Published
ar: منشور
