Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Published
ast: Espublizáu
