Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Publisher
de: Herausgeber

en: Citation
de: Zitat
