Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Published
fil: Inilathala
