Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Published
kk: Жарияланған
