Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Citation
kn: ಉಲ್ಲೇಖ(Citation)
