Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە
