Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Published
lt: Paskelbtas
