Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Published
lv: Publicēts

en: Citation
lv: Atsauce
