Open Academy Publications (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Published
mr: प्रकाशित
